top of page

Acerca de

E-Ticaret

Esenyurt Eşya Depolama

Esenyurt Eşya Depolama Avantajları

  • Yenilikçi ve Modern Depo Alanları: Esenyurt Eşya Depolama, eşyalarınızı korumak için tasarlanmış modern ve yenilikçi depo alanları sunar. Her türlü ihtiyaca uygun depolama çözümleriyle öne çıkar.

  • Pratik ve Hızlı Çözümler: Taşınma süreci karmaşık olabilir. Esenyurt Eşya Depolama, sizin için pratik ve hızlı çözümler sunarak eşya depolama deneyiminizi kolaylaştırır.

  • Güvenli Taşıma ve Depolama: Eşyalarınız, profesyonel ekibimiz tarafından güvenli bir şekilde taşınır ve depolanır. Güvenilir hizmetimizle sizi rahatlatırız.

Depolama Koridoru

Neden Esenyurt Eşya Depolama Hizmetleri?

  • 24/7 Güvenlik ve İzleme: Depolarımız, günün her saati güvenlik kameraları ve personel tarafından izlenir.

  • Esnek Fiyat Seçenekleri: Esenyurt Eşya Depolama, bütçenize uygun esnek fiyat seçenekleri sunar.

  • Müşteri Odaklı Hizmet: Size özel depolama çözümleri ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışımızla öne çıkarız.

E-Ticaret

2+1

4+1

1+1

3+1

NEDEN MYDEPO DEPOLAMA TERCİH SEBEBİNİZ OLMALI?

Depolama Öncesi Güvenli Paketleme ve Profesyonel Nakliye Araçları İle Sevkiyat Neden Önemlidir?

  Ev veya Ofisinizin depolama sırasında Depolama Konteynerlerini adresinize getirmek sakıncalı olabilir bu yüzden sizlere depolama yapacağınız depolarınızdan daha büyük hacimli araçların sevkini organize ederek profesyonel paketleme ile depo içine bitişik nizam dizilen mobilya veya eşyalarınızın yolda yaşanabilecek sarsıntılardan ötürü küçük hacimli depolarda birbirine değerek zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmış oluyoruz. 

  Depodan daha büyük hacimli araçlar ile nakliyeniz sağlanıyor, yolda yaşanabilecek herhangi bir yağmur veya ıslaklık branda çekili konteynerlerden içeri su sızıntısı olabilir kapalı kasa araçlar ile yaşanabilecek bu tip nakliye sorunları bertaraf edilmektedir. Eşyalarınız depomuza ulaştıktan sonra rahat şekilde size ayrılmış deponuza kapalı alan içerisinde rahatça eşya diziminiz tamamlanır.
Mydepo Depolama Alanları uluslararası standartlarda eşya depolama alanlarında hizmet vermektedir.7 gün 24 saat güvenlik kameraları, Polis Merkezi ile irtibat sağlayan Alarm ve TS-EN 5414 yangın duman algılama sistemlerimiz ile nefes alan Depolama konteynerlerinde sektörde 2003 ten beri deneyimimiz ile Depolama hizmeti sağlamaktayız.

Alüminyum Depo

Esenyurt Eşya Depolama

Mydepo Esenyurt eşya depolama hizmeti ile ofisinizi taşıma, kapatma, tadilat, yeniden inşa gibi durumlarda ofis eşyalarınızı, dosya ve evraklarınızı, arşiv depolama ihtiyaçlarınızı, palet yüklerinizi, elektronik eşyalarınızı sizler için saklıyoruz. Ofisinizdeki fazlalık eşyaları yeni çalışma alanları açabilmeniz, ofisinizi ferahlatıp genişletebilmeniz için işletmelere ve kurumlara özel ticari mallarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda ulaşılabilir güvenli depolama hizmetlerimizi uluslararası standartların güvenlik esaslarına uygun saklayarak depoluyoruz

bottom of page