top of page

Acerca de

E-Ticaret

Şişli Eşya Depolama

Şişli Eşya Depolama: Değerli Eşyalarınız İçin Güvenli Bir Çözüm

 

Şişli, İstanbul'un iş ve alışveriş merkezi olarak bilinir. Ancak, Şişli'de yaşarken veya çalışırken sınırlı alanlarınız olabilir ve değerli eşyalarınızı saklamak sorun yaratabilir. İşte tam bu noktada Şişli eşya depolama hizmeti devreye girer.

Depolama Koridoru

Neden Şişli Eşya Depolama?

  • Güvenli Depolama Alanları: Şişli eşya depolama birimlerimiz yüksek güvenlik standartlarına sahiptir. Değerli eşyalarınız her zaman güvende olur.

  • Farklı Depolama Seçenekleri: İhtiyacınıza uygun farklı boyutlarda depolama birimlerimiz bulunmaktadır. Hem tasarruf edin hem de ihtiyacınıza uygun bir alan seçin.

  • Hızlı Erişim: Eşyalarınıza ihtiyaç duyduğunuzda hızlıca erişim sağlayabilirsiniz. Şişli'deki depolama birimlerimiz kolayca ulaşılabilir konumdadır.

  • Profesyonel Taşıma Hizmetleri: Eşyalarınızı depolamadan önce taşımanız gerekiyorsa, profesyonel taşıma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eşyalarınız güvenle taşınır ve saklanır.

  • Eşyalarınızın İzlenmesi: Eşyalarınızı depolamadan önce detaylı bir envanter oluşturabiliriz. Bu sayede eşyalarınızın durumunu kolayca takip edebilirsiniz.

  • Esnek Depolama Süreleri: Şişli eşya depolama hizmetleri, size uygun esnek depolama süreleri sunar. İhtiyacınıza göre depolama süresini ayarlayabilirsiniz.

  • 24/7 Güvenlik: Eşyalarınız sürekli olarak gözetim altında tutulur ve güvenlik kameraları ile korunur.

  • Şişli eşya depolama hizmetleri, değerli eşyalarınızı güvenle saklamanın en iyi yoludur. Şehir hayatının yoğunluğundan uzakta, değerli eşyalarınızı güvende tutmak için Şişli eşya depolama hizmetlerini tercih edin. Şimdi eşyalarınızı güvende tutma zamanı geldi.

E-Ticaret

2+1

4+1

1+1

3+1

NEDEN MYDEPO DEPOLAMA TERCİH SEBEBİNİZ OLMALI?

Depolama Öncesi Güvenli Paketleme ve Profesyonel Nakliye Araçları İle Sevkiyat Neden Önemlidir?

  Ev veya Ofisinizin depolama sırasında Depolama Konteynerlerini adresinize getirmek sakıncalı olabilir bu yüzden sizlere depolama yapacağınız depolarınızdan daha büyük hacimli araçların sevkini organize ederek profesyonel paketleme ile depo içine bitişik nizam dizilen mobilya veya eşyalarınızın yolda yaşanabilecek sarsıntılardan ötürü küçük hacimli depolarda birbirine değerek zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmış oluyoruz. 

  Depodan daha büyük hacimli araçlar ile nakliyeniz sağlanıyor, yolda yaşanabilecek herhangi bir yağmur veya ıslaklık branda çekili konteynerlerden içeri su sızıntısı olabilir kapalı kasa araçlar ile yaşanabilecek bu tip nakliye sorunları bertaraf edilmektedir. Eşyalarınız depomuza ulaştıktan sonra rahat şekilde size ayrılmış deponuza kapalı alan içerisinde rahatça eşya diziminiz tamamlanır.
Mydepo Depolama Alanları uluslararası standartlarda eşya depolama alanlarında hizmet vermektedir.7 gün 24 saat güvenlik kameraları, Polis Merkezi ile irtibat sağlayan Alarm ve TS-EN 5414 yangın duman algılama sistemlerimiz ile nefes alan Depolama konteynerlerinde sektörde 2003 ten beri deneyimimiz ile Depolama hizmeti sağlamaktayız.

Alüminyum Depo

Şişli Eşya Depolama

Mydepo Şişli ofis eşya depolama hizmeti ile ofisinizi taşıma, kapatma, tadilat, yeniden inşa gibi durumlarda ofis eşyalarınızı, dosya ve evraklarınızı, arşiv depolama ihtiyaçlarınızı, palet yüklerinizi, elektronik eşyalarınızı sizler için saklıyoruz. Ofisinizdeki fazlalık eşyaları yeni çalışma alanları açabilmeniz, ofisinizi ferahlatıp genişletebilmeniz için işletmelere ve kurumlara özel ticari mallarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda ulaşılabilir güvenli depolama hizmetlerimizi uluslararası standartların güvenlik esaslarına uygun saklayarak depoluyoruz

bottom of page