top of page

Acerca de

E-Ticaret

Kağıthane Eşya Depolama

Kağıthane Eşya Depolama Hizmetleri Avantajları

  • 24/7 Güvenlik: Eşyalarınız bizim için değerlidir. Bu nedenle depolarımız 24 saat güvenlik kameraları ve güvenlik personeli ile korunmaktadır.

  • İndirimli Fiyatlar: Kağıthane Eşya Depolama, müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve uygun fiyatlar sunar.

  • Profesyonel Taşıma Hizmeti: Eşyalarınız depoya alınırken veya çıkartılırken profesyonel ekip tarafından titizlikle yönetilir.

Depolama Koridoru

Neden Kağıthane Eşya Depolama Hizmetleri?

  • Güvenli Depolama: Kağıthane Eşya Depolama, eşyalarınızı modern ve güvenli depolama alanlarında saklar. Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı depolarımız, eşyalarınızın güvenliği için özenle tasarlanmıştır.

  • Pratik Çözümler: Taşınma süreci karmaşık bir süreç olabilir. Kağıthane Eşya Depolama, sizin için pratik çözümler sunar. Eşyalarınızı güvenle depolar, istediğiniz zaman ihtiyacınıza göre teslim alabilir veya yeni adresinize taşıtabilirsiniz.

  • Esnek Depolama Seçenekleri: Her müşteri farklı ihtiyaçlara sahiptir. Kağıthane Eşya Depolama Hizmetleri, müşterilerine esnek depolama seçenekleri sunar. İster kısa vadeli depolama, ister uzun vadeli depolama olsun, ihtiyacınıza uygun bir çözüm bulabilirsiniz.

E-Ticaret

2+1

4+1

1+1

3+1

NEDEN MYDEPO DEPOLAMA TERCİH SEBEBİNİZ OLMALI?

Depolama Öncesi Güvenli Paketleme ve Profesyonel Nakliye Araçları İle Sevkiyat Neden Önemlidir?

  Ev veya Ofisinizin depolama sırasında Depolama Konteynerlerini adresinize getirmek sakıncalı olabilir bu yüzden sizlere depolama yapacağınız depolarınızdan daha büyük hacimli araçların sevkini organize ederek profesyonel paketleme ile depo içine bitişik nizam dizilen mobilya veya eşyalarınızın yolda yaşanabilecek sarsıntılardan ötürü küçük hacimli depolarda birbirine değerek zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmış oluyoruz. 

  Depodan daha büyük hacimli araçlar ile nakliyeniz sağlanıyor, yolda yaşanabilecek herhangi bir yağmur veya ıslaklık branda çekili konteynerlerden içeri su sızıntısı olabilir kapalı kasa araçlar ile yaşanabilecek bu tip nakliye sorunları bertaraf edilmektedir. Eşyalarınız depomuza ulaştıktan sonra rahat şekilde size ayrılmış deponuza kapalı alan içerisinde rahatça eşya diziminiz tamamlanır.
Mydepo Depolama Alanları uluslararası standartlarda eşya depolama alanlarında hizmet vermektedir.7 gün 24 saat güvenlik kameraları, Polis Merkezi ile irtibat sağlayan Alarm ve TS-EN 5414 yangın duman algılama sistemlerimiz ile nefes alan Depolama konteynerlerinde sektörde 2003 ten beri deneyimimiz ile Depolama hizmeti sağlamaktayız.

Alüminyum Depo

Kağıthane Eşya Depolama

Mydepo Kağıthaneofis eşya depolama hizmeti ile ofisinizi taşıma, kapatma, tadilat, yeniden inşa gibi durumlarda ofis eşyalarınızı, dosya ve evraklarınızı, arşiv depolama ihtiyaçlarınızı, palet yüklerinizi, elektronik eşyalarınızı sizler için saklıyoruz. Ofisinizdeki fazlalık eşyaları yeni çalışma alanları açabilmeniz, ofisinizi ferahlatıp genişletebilmeniz için işletmelere ve kurumlara özel ticari mallarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda ulaşılabilir güvenli depolama hizmetlerimizi uluslararası standartların güvenlik esaslarına uygun saklayarak depoluyoruz

bottom of page