top of page

Acerca de

E-Ticaret

Sarıyer Eşya Depolama

Sarıyer Eşya Depolama Avantajları

  • Güvenli Depo Alanları: Depolarımız, 7/24 güvenlik kameraları ve personel ile korunmaktadır.

  • Esnek Fiyat Seçenekleri: Sarıyer Eşya Depolama, bütçenize uygun esnek fiyat seçenekleri sunar.

  • Hızlı ve Güvenilir Hizmet: Eşyalarınızı güvenle depolayın veya taşıyın. Sarıyer Eşya Depolama, hızlı ve güvenilir hizmetiyle ön plana çıkar.

Depolama Koridoru

Neden Sarıyer Eşya Depolama Hizmetleri?

  • Boğaza Komşu Depo Alanları: Sarıyer Eşya Depolama, boğaz manzarasıyla çevrili, güvenli ve modern depo alanları sunar. Eşyalarınız, bu eşsiz atmosferde güvende.

  • İhtiyaca Özel Depolama Çözümleri: Sarıyer Eşya Depolama, her müşterinin özel ihtiyaçlarına odaklanır. Kısa vadeli depolama, uzun vadeli depolama veya özel depolama taleplerinize çözümler sunar.

  • Eşyalarınız Profesyonel Ellerde: Sarıyer Eşya Depolama, eşyalarınızın profesyonel bir ekip tarafından taşınması, depolanması ve korunması konusunda uzmanlaşmıştır.

E-Ticaret

2+1

4+1

1+1

3+1

NEDEN MYDEPO DEPOLAMA TERCİH SEBEBİNİZ OLMALI?

Depolama Öncesi Güvenli Paketleme ve Profesyonel Nakliye Araçları İle Sevkiyat Neden Önemlidir?

  Ev veya Ofisinizin depolama sırasında Depolama Konteynerlerini adresinize getirmek sakıncalı olabilir bu yüzden sizlere depolama yapacağınız depolarınızdan daha büyük hacimli araçların sevkini organize ederek profesyonel paketleme ile depo içine bitişik nizam dizilen mobilya veya eşyalarınızın yolda yaşanabilecek sarsıntılardan ötürü küçük hacimli depolarda birbirine değerek zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmış oluyoruz. 

  Depodan daha büyük hacimli araçlar ile nakliyeniz sağlanıyor, yolda yaşanabilecek herhangi bir yağmur veya ıslaklık branda çekili konteynerlerden içeri su sızıntısı olabilir kapalı kasa araçlar ile yaşanabilecek bu tip nakliye sorunları bertaraf edilmektedir. Eşyalarınız depomuza ulaştıktan sonra rahat şekilde size ayrılmış deponuza kapalı alan içerisinde rahatça eşya diziminiz tamamlanır.
Mydepo Depolama Alanları uluslararası standartlarda eşya depolama alanlarında hizmet vermektedir.7 gün 24 saat güvenlik kameraları, Polis Merkezi ile irtibat sağlayan Alarm ve TS-EN 5414 yangın duman algılama sistemlerimiz ile nefes alan Depolama konteynerlerinde sektörde 2003 ten beri deneyimimiz ile Depolama hizmeti sağlamaktayız.

Alüminyum Depo

Sarıyer Eşya Depolama

Mydepo Sarıyer ofis eşya depolama hizmeti ile ofisinizi taşıma, kapatma, tadilat, yeniden inşa gibi durumlarda ofis eşyalarınızı, dosya ve evraklarınızı, arşiv depolama ihtiyaçlarınızı, palet yüklerinizi, elektronik eşyalarınızı sizler için saklıyoruz. Ofisinizdeki fazlalık eşyaları yeni çalışma alanları açabilmeniz, ofisinizi ferahlatıp genişletebilmeniz için işletmelere ve kurumlara özel ticari mallarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda ulaşılabilir güvenli depolama hizmetlerimizi uluslararası standartların güvenlik esaslarına uygun saklayarak depoluyoruz

bottom of page