top of page

Acerca de

E-Ticaret

Zeytinburnu Eşya Depolama

Zeytinburnu Eşya Depolama Avantajları

  • Güvenli ve Modern Depo Alanları: Eşyalarınız, 7/24 güvenlik kameraları ve personel ile korunan modern depo alanlarında güvende.

  • Uygun Fiyat Garantisi: Zeytinburnu Eşya Depolama, kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunarak bütçenizi düşünür.

  • Hızlı ve Sorunsuz Hizmet: Eşyalarınız, planladığınız zamanda hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınır ve depolanır.

Depolama Koridoru

Neden Zeytinburnu Eşya Depolama Hizmetleri?

  • Deniz Manzaralı Depo Alanları: Zeytinburnu Eşya Depolama, deniz kenarında bulunan depo alanlarıyla eşyalarınıza sadece güvenli bir liman değil, aynı zamanda keyifli bir depolama deneyimi sunar.

  • Özenli Taşıma ve Depolama: Eşyalarınız, uzman ekibimiz tarafından titizlikle taşınır ve depolanır. Her aşama profesyonellikle yönetilir.

  • Esnek Depolama Seçenekleri: Kısa vadeli veya uzun vadeli depolama ihtiyacınıza uygun esnek seçeneklerle, eşyalarınız her zaman emin ellere teslim edilir.

E-Ticaret

2+1

4+1

1+1

3+1

NEDEN MYDEPO DEPOLAMA TERCİH SEBEBİNİZ OLMALI?

Depolama Öncesi Güvenli Paketleme ve Profesyonel Nakliye Araçları İle Sevkiyat Neden Önemlidir?

  Ev veya Ofisinizin depolama sırasında Depolama Konteynerlerini adresinize getirmek sakıncalı olabilir bu yüzden sizlere depolama yapacağınız depolarınızdan daha büyük hacimli araçların sevkini organize ederek profesyonel paketleme ile depo içine bitişik nizam dizilen mobilya veya eşyalarınızın yolda yaşanabilecek sarsıntılardan ötürü küçük hacimli depolarda birbirine değerek zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmış oluyoruz. 

  Depodan daha büyük hacimli araçlar ile nakliyeniz sağlanıyor, yolda yaşanabilecek herhangi bir yağmur veya ıslaklık branda çekili konteynerlerden içeri su sızıntısı olabilir kapalı kasa araçlar ile yaşanabilecek bu tip nakliye sorunları bertaraf edilmektedir. Eşyalarınız depomuza ulaştıktan sonra rahat şekilde size ayrılmış deponuza kapalı alan içerisinde rahatça eşya diziminiz tamamlanır.
Mydepo Depolama Alanları uluslararası standartlarda eşya depolama alanlarında hizmet vermektedir.7 gün 24 saat güvenlik kameraları, Polis Merkezi ile irtibat sağlayan Alarm ve TS-EN 5414 yangın duman algılama sistemlerimiz ile nefes alan Depolama konteynerlerinde sektörde 2003 ten beri deneyimimiz ile Depolama hizmeti sağlamaktayız.

Alüminyum Depo

ZeytinburnuEşya Depolama

Mydepo Zeytinburnu ofis eşya depolama hizmeti ile ofisinizi taşıma, kapatma, tadilat, yeniden inşa gibi durumlarda ofis eşyalarınızı, dosya ve evraklarınızı, arşiv depolama ihtiyaçlarınızı, palet yüklerinizi, elektronik eşyalarınızı sizler için saklıyoruz. Ofisinizdeki fazlalık eşyaları yeni çalışma alanları açabilmeniz, ofisinizi ferahlatıp genişletebilmeniz için işletmelere ve kurumlara özel ticari mallarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda ulaşılabilir güvenli depolama hizmetlerimizi uluslararası standartların güvenlik esaslarına uygun saklayarak depoluyoruz

bottom of page