top of page

Acerca de

E-Ticaret

Avcılar Eşya Depolama

Avcılar Eşya Depolama Avantajları

  • Güvenli ve Erişilebilir Konum: Küçükçekmece Eşya Depolama, şehir merkezine yakın ve ulaşımı kolay bir konumda güvenli depo alanları sunar. Eşyalarınız, sizin için erişilebilir ve güvende olacak.

  • Esnek ve Kişiselleştirilmiş Çözümler: Her müşterinin depolama ihtiyacı farklıdır. Küçükçekmece Eşya Depolama, esnek ve kişiselleştirilmiş depolama çözümleri sunarak ihtiyaçlarınıza özel hizmet verir.

  • Çevre Dostu Yaklaşım: Eşyalarınız, çevre dostu bir yaklaşımla depolanır. Sürdürülebilir depolama çözümleriyle çevreye duyarlı bir hizmet sunarız.

Depolama Koridoru

Neden Avcılar Eşya Depolama Hizmetleri?

  • Genç ve Dinamik Ekibimiz: Avcılar Eşya Depolama, genç ve dinamik bir ekiple çalışarak sizlere enerjik ve hızlı bir hizmet sunar.

  • Modern ve Güvenli Depo Alanları: Eşyalarınız, son teknoloji güvenlik sistemleriyle donatılmış modern depo alanlarında güven içinde saklanır.

  • Hassas Taşıma ve Depolama: Eşyalarınız, uzman ekibimiz tarafından özenle taşınır ve depolanır. Değer verdiğimiz her şey sizin için de önemlidir.

E-Ticaret

2+1

4+1

1+1

3+1

NEDEN MYDEPO DEPOLAMA TERCİH SEBEBİNİZ OLMALI?

Depolama Öncesi Güvenli Paketleme ve Profesyonel Nakliye Araçları İle Sevkiyat Neden Önemlidir?

  Ev veya Ofisinizin depolama sırasında Depolama Konteynerlerini adresinize getirmek sakıncalı olabilir bu yüzden sizlere depolama yapacağınız depolarınızdan daha büyük hacimli araçların sevkini organize ederek profesyonel paketleme ile depo içine bitişik nizam dizilen mobilya veya eşyalarınızın yolda yaşanabilecek sarsıntılardan ötürü küçük hacimli depolarda birbirine değerek zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmış oluyoruz. 

  Depodan daha büyük hacimli araçlar ile nakliyeniz sağlanıyor, yolda yaşanabilecek herhangi bir yağmur veya ıslaklık branda çekili konteynerlerden içeri su sızıntısı olabilir kapalı kasa araçlar ile yaşanabilecek bu tip nakliye sorunları bertaraf edilmektedir. Eşyalarınız depomuza ulaştıktan sonra rahat şekilde size ayrılmış deponuza kapalı alan içerisinde rahatça eşya diziminiz tamamlanır.
Mydepo Depolama Alanları uluslararası standartlarda eşya depolama alanlarında hizmet vermektedir.7 gün 24 saat güvenlik kameraları, Polis Merkezi ile irtibat sağlayan Alarm ve TS-EN 5414 yangın duman algılama sistemlerimiz ile nefes alan Depolama konteynerlerinde sektörde 2003 ten beri deneyimimiz ile Depolama hizmeti sağlamaktayız.

Alüminyum Depo

Avcılar Eşya Depolama

Mydepo Avcılar eşya depolama hizmeti ile ofisinizi taşıma, kapatma, tadilat, yeniden inşa gibi durumlarda ofis eşyalarınızı, dosya ve evraklarınızı, arşiv depolama ihtiyaçlarınızı, palet yüklerinizi, elektronik eşyalarınızı sizler için saklıyoruz. Ofisinizdeki fazlalık eşyaları yeni çalışma alanları açabilmeniz, ofisinizi ferahlatıp genişletebilmeniz için işletmelere ve kurumlara özel ticari mallarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda ulaşılabilir güvenli depolama hizmetlerimizi uluslararası standartların güvenlik esaslarına uygun saklayarak depoluyoruz

bottom of page