top of page

Acerca de

E-Ticaret

Eyüp Eşya Depolama

Eyüp Eşya Depolama Avantajları

  • 24/7 Güvenlik: Eyüp Eşya Depolama depoları, günün her saati güvenlik kameraları ve personel ile korunmaktadır.

  • Uygun Fiyat Politikası: Ekonomik fiyatlarla kaliteli depolama hizmeti alın. Eyüp Eşya Depolama, bütçenizi düşünür.

  • Hızlı ve Güvenilir Hizmet: Eşyalarınızı güvenle depolayın veya taşıyın. Eyüp Eşya Depolama, hızlı ve güvenilir hizmetiyle ön plana çıkar.

Depolama Koridoru

Eyüp Eşya Depolama Hizmetleri

  • Güvenli ve Modern Depolar: Eyüp Eşya Depolama, eşyalarınızı korumak için son teknoloji güvenlik sistemleriyle donatılmış modern depo alanları sunar. Eşyalarınız her an güvende!

  • Esnek Depolama Seçenekleri: Her müşteri farklı ihtiyaçlara sahiptir. Eyüp Eşya Depolama, sizlere kısa vadeli veya uzun vadeli depolama seçenekleri sunarak ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunar.

  • Profesyonel Taşıma Hizmeti: Eşyalarınız, uzman ve deneyimli bir ekip tarafından özenle taşınır ve depolanır. Siz rahatlayın, gerisini bize bırakın.

E-Ticaret

2+1

4+1

1+1

3+1

NEDEN MYDEPO DEPOLAMA TERCİH SEBEBİNİZ OLMALI?

Depolama Öncesi Güvenli Paketleme ve Profesyonel Nakliye Araçları İle Sevkiyat Neden Önemlidir?

  Ev veya Ofisinizin depolama sırasında Depolama Konteynerlerini adresinize getirmek sakıncalı olabilir bu yüzden sizlere depolama yapacağınız depolarınızdan daha büyük hacimli araçların sevkini organize ederek profesyonel paketleme ile depo içine bitişik nizam dizilen mobilya veya eşyalarınızın yolda yaşanabilecek sarsıntılardan ötürü küçük hacimli depolarda birbirine değerek zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmış oluyoruz. 

  Depodan daha büyük hacimli araçlar ile nakliyeniz sağlanıyor, yolda yaşanabilecek herhangi bir yağmur veya ıslaklık branda çekili konteynerlerden içeri su sızıntısı olabilir kapalı kasa araçlar ile yaşanabilecek bu tip nakliye sorunları bertaraf edilmektedir. Eşyalarınız depomuza ulaştıktan sonra rahat şekilde size ayrılmış deponuza kapalı alan içerisinde rahatça eşya diziminiz tamamlanır.
Mydepo Depolama Alanları uluslararası standartlarda eşya depolama alanlarında hizmet vermektedir.7 gün 24 saat güvenlik kameraları, Polis Merkezi ile irtibat sağlayan Alarm ve TS-EN 5414 yangın duman algılama sistemlerimiz ile nefes alan Depolama konteynerlerinde sektörde 2003 ten beri deneyimimiz ile Depolama hizmeti sağlamaktayız.

Alüminyum Depo

Eyüp Eşya Depolama

Mydepo Eyüp ofis eşya depolama hizmeti ile ofisinizi taşıma, kapatma, tadilat, yeniden inşa gibi durumlarda ofis eşyalarınızı, dosya ve evraklarınızı, arşiv depolama ihtiyaçlarınızı, palet yüklerinizi, elektronik eşyalarınızı sizler için saklıyoruz. Ofisinizdeki fazlalık eşyaları yeni çalışma alanları açabilmeniz, ofisinizi ferahlatıp genişletebilmeniz için işletmelere ve kurumlara özel ticari mallarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda ulaşılabilir güvenli depolama hizmetlerimizi uluslararası standartların güvenlik esaslarına uygun saklayarak depoluyoruz

bottom of page