top of page

Acerca de

E-Ticaret

Tuzlu Eşya Depolama

Tuzla Eşya Depolama: Değerli Eşyalarınızı Güvende Tutun

 

Tuzla, İstanbul'un parlayan mücevherlerinden biridir. Güzel kıyıları, deniz manzarası ve hızla gelişen altyapısı ile bu ilçede yaşamak veya iş yapmak harika bir deneyimdir. Ancak zaman içinde, evlerimiz veya işyerlerimiz eşyalarla dolup taşar. Evinizde veya ofisinizde fazla eşya mı birikti? Taşınma, tadilat, seyahat veya sadece düzenleme yapma nedeniyle eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolamanız gerekiyorsa, Tuzla'daki eşya depolama hizmetlerinin size sağlayabileceği avantajlara göz atalım:

Depolama Koridoru

Tuzla eşya depolama hizmetlerini kullanmanın avantajları ;

  • 1. Güvende Tutulan Eşyalar: Eşyalarınızın güvenliği her şeyden önce gelir. Tuzla'daki depolama alanlarımız, son teknoloji güvenlik sistemleri, 7/24 izleme kameraları ve güvenlik personeli ile donatılmıştır. Değerli eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz.

  • 2. Alan Çeşitliliği: Depolama ihtiyaçlarınıza uygun farklı boyutlarda depolama birimleri sunuyoruz. Yani yalnızca ihtiyacınız kadar alan kiralayarak gereksiz masraflardan kaçınabilirsiniz.

  • 3. Kolay Erişim: Tuzla'daki eşya depolama alanlarımız, eşyalarınıza hızlı ve kolay erişim sağlar. İhtiyacınız olduğunda eşyalarınıza sorunsuzca ulaşabilirsiniz.

  • 4. Eşyalarınızı İzleme: Eşyalarınızı depolamadan önce detaylı bir envanter oluşturabiliriz. Bu sayede eşyalarınızın durumunu kontrol edebilir ve herhangi bir eşyayı hızla bulabilirsiniz.

  • 5. Uygun Fiyatlar ve Esneklik: Tuzla eşya depolama hizmetlerimiz uygun fiyatlarla sunulur. Depolama süresini ihtiyacınıza uygun bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

  • 6. Profesyonel Taşıma Hizmetleri: Eşyalarınızı depolamadan önce taşınmanız gerekiyorsa, profesyonel taşıma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eşyalarınızı güvenle depolamadan önce taşırız.

  • Tuzla'da eşya depolama hizmetleri ile yaşam alanınızı düzenleyebilir ve değerli eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz. Hem iş hem de yaşam alanınızı düzenlemek için ideal bir çözüm olan Tuzla eşya depolama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Değerli eşyalarınızı güvende tutmanın akıllıca yolunu keşfedin!

E-Ticaret

2+1

4+1

1+1

3+1

NEDEN MYDEPO DEPOLAMA TERCİH SEBEBİNİZ OLMALI?

Depolama Öncesi Güvenli Paketleme ve Profesyonel Nakliye Araçları İle Sevkiyat Neden Önemlidir?

  Ev veya Ofisinizin depolama sırasında Depolama Konteynerlerini adresinize getirmek sakıncalı olabilir bu yüzden sizlere depolama yapacağınız depolarınızdan daha büyük hacimli araçların sevkini organize ederek profesyonel paketleme ile depo içine bitişik nizam dizilen mobilya veya eşyalarınızın yolda yaşanabilecek sarsıntılardan ötürü küçük hacimli depolarda birbirine değerek zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmış oluyoruz. 

  Depodan daha büyük hacimli araçlar ile nakliyeniz sağlanıyor, yolda yaşanabilecek herhangi bir yağmur veya ıslaklık branda çekili konteynerlerden içeri su sızıntısı olabilir kapalı kasa araçlar ile yaşanabilecek bu tip nakliye sorunları bertaraf edilmektedir. Eşyalarınız depomuza ulaştıktan sonra rahat şekilde size ayrılmış deponuza kapalı alan içerisinde rahatça eşya diziminiz tamamlanır.
Mydepo Depolama Alanları uluslararası standartlarda eşya depolama alanlarında hizmet vermektedir.7 gün 24 saat güvenlik kameraları, Polis Merkezi ile irtibat sağlayan Alarm ve TS-EN 5414 yangın duman algılama sistemlerimiz ile nefes alan Depolama konteynerlerinde sektörde 2003 ten beri deneyimimiz ile Depolama hizmeti sağlamaktayız.

Alüminyum Depo

Tuzla Ofis Eşya Depolama

Mydepo Tuzla ofis eşya depolama hizmeti ile ofisinizi taşıma, kapatma, tadilat, yeniden inşa gibi durumlarda ofis eşyalarınızı, dosya ve evraklarınızı, arşiv depolama ihtiyaçlarınızı, palet yüklerinizi, elektronik eşyalarınızı sizler için saklıyoruz. Ofisinizdeki fazlalık eşyaları yeni çalışma alanları açabilmeniz, ofisinizi ferahlatıp genişletebilmeniz için işletmelere ve kurumlara özel ticari mallarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda ulaşılabilir güvenli depolama hizmetlerimizi uluslararası standartların güvenlik esaslarına uygun saklayarak depoluyoruz

bottom of page