top of page

Acerca de

E-Ticaret

Fatih Eşya Depolama

Fatih Eşya Depolama Avantajları

  • 24/7 Güvenlik: Depolarımız, günün her saati güvenlik kameraları ve personel ile korunmaktadır.

  • Uygun Fiyat Politikası: Fatih Eşya Depolama, ekonomik fiyatlarla kaliteli depolama hizmeti sunar.

  • Hızlı ve Sorunsuz Taşıma: Eşyalarınız profesyonel bir şekilde taşınır ve güvenli bir şekilde depolanır.

Depolama Koridoru

Neden Fatih Eşya Depolama Hizmetleri?

  • Tarihle Çevrili Güvenli Depo Alanları: Fatih Eşya Depolama, tarihi atmosferiyle çevrili, güvenli ve modern depo alanları sunar. Eşyalarınız, bu eşsiz çevrede koruma altında olacak.

  • Profesyonel Depolama Hizmeti: Fatih Eşya Depolama, eşyalarınızı uzman bir ekip tarafından taşınması, depolanması ve korunması konusunda profesyonel hizmet sunar.

  • Esnek ve Kişiselleştirilmiş Çözümler: Her müşteri farklı ihtiyaçlara sahiptir. Fatih Eşya Depolama, size özel depolama çözümleri sunarak taleplerinize uygun hizmet verir.

E-Ticaret

2+1

4+1

1+1

3+1

NEDEN MYDEPO DEPOLAMA TERCİH SEBEBİNİZ OLMALI?

Depolama Öncesi Güvenli Paketleme ve Profesyonel Nakliye Araçları İle Sevkiyat Neden Önemlidir?

  Ev veya Ofisinizin depolama sırasında Depolama Konteynerlerini adresinize getirmek sakıncalı olabilir bu yüzden sizlere depolama yapacağınız depolarınızdan daha büyük hacimli araçların sevkini organize ederek profesyonel paketleme ile depo içine bitişik nizam dizilen mobilya veya eşyalarınızın yolda yaşanabilecek sarsıntılardan ötürü küçük hacimli depolarda birbirine değerek zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmış oluyoruz. 

  Depodan daha büyük hacimli araçlar ile nakliyeniz sağlanıyor, yolda yaşanabilecek herhangi bir yağmur veya ıslaklık branda çekili konteynerlerden içeri su sızıntısı olabilir kapalı kasa araçlar ile yaşanabilecek bu tip nakliye sorunları bertaraf edilmektedir. Eşyalarınız depomuza ulaştıktan sonra rahat şekilde size ayrılmış deponuza kapalı alan içerisinde rahatça eşya diziminiz tamamlanır.
Mydepo Depolama Alanları uluslararası standartlarda eşya depolama alanlarında hizmet vermektedir.7 gün 24 saat güvenlik kameraları, Polis Merkezi ile irtibat sağlayan Alarm ve TS-EN 5414 yangın duman algılama sistemlerimiz ile nefes alan Depolama konteynerlerinde sektörde 2003 ten beri deneyimimiz ile Depolama hizmeti sağlamaktayız.

Alüminyum Depo

Fatih Eşya Depolama

Mydepo Fatih ofis eşya depolama hizmeti ile ofisinizi taşıma, kapatma, tadilat, yeniden inşa gibi durumlarda ofis eşyalarınızı, dosya ve evraklarınızı, arşiv depolama ihtiyaçlarınızı, palet yüklerinizi, elektronik eşyalarınızı sizler için saklıyoruz. Ofisinizdeki fazlalık eşyaları yeni çalışma alanları açabilmeniz, ofisinizi ferahlatıp genişletebilmeniz için işletmelere ve kurumlara özel ticari mallarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda ulaşılabilir güvenli depolama hizmetlerimizi uluslararası standartların güvenlik esaslarına uygun saklayarak depoluyoruz

bottom of page