top of page
banner01.jpg
logo-1-1_mobile.png

Ev Eşya Depolama

Güvenli bir yerde fazla eşyaların saklanması depolama sorunu meydana getiriyor. Özel eşyaların ve değerli eşyaların saklanmasında kullanılan depolar, sağlıklı olmadığı zaman eşyalar zarar görür veya çalınabilir. Sıradan dükkânlar, depolar, iş yerleri, evler, çatılar ve bodrum katları eşya saklama konusunda problemli yerlerdir.

Ev Eşya Depolama Hizmeti Ve Önemi

Rutubet, böceklenme ve fareler bodrum ve çatıda saklanan eşyalar için ciddi sorundur. Bunun yanı sıra tozlanma, aşırı sıcaktan veya soğuktan dolayı genleşme, eşyanın mekanik anlamda zarar görmesine neden olur. Güvenliğin yeterli olmadığı çatı, bodrum ve benzeri yerlerde çalınma olayı daha fazla meydana gelir

Ev Eşya Depolama En İyi Çözüm


Eşyanın kısa sürede depolanması aynı zamanda zaman kaybını önlemektedir. Özellikle acil yer arayanlar için şirketimiz gün içerisinde güvenli eşya depolama çözümü sunuyor. Uygun fiyat seçenekleriyle günlük, haftalık veya aylık depolama seçenekleri güncel bir şekilde sunuluyor. Kısa sürede eşyalar yerinden alınıyor ve istenilen yere teslim ediliyor.
 

Eşya Depolama My Depo

Ücretsiz Ev Eşya Depolama Nakliye Hizmeti

Taşıma işleminin ücretsiz olduğu depolama hizmetimizde eşyanın zarar görmemesi bizim için önemlidir. Eşyanın yerinden alınması, paketlenmesi ve depoya ulaştırılması özel nakliye ekibimiz tarafından yapılıyor. Eşyanızın yapısına uygun paketleme ve yükleme işlemi sayesinde eşyanız sorunsuz bir şekilde depoya ulaştırılıyor.

Ev Eşya Depolarımız

Depoda eşyanızı görevli elemanımız karşılıyor. İlk aşama eşya kayıt işlemidir.

  • Eşyanın sahibine ait bilgiler, depolama süresi, depolama ücreti ve teslimat tarihi gibi bilgiler tek tek kaydedilmektedir.

Kayıt işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinin ardından eşya size özel tahsis edilmiş olan odaya kilitleniyor. Odalarımız güvenli olmakla birlikte eşyayı deforme eden olumsuz etkilerden tamamen uzaktır.
Depolarda her hangi bir karışıklık yaşanmıyor ve her müşterinin özel odası bulunuyor. Bu özel odalarda eşyalar sağlıklı ortamda uzun süre korunuyor. Odanın kilit sistemi de oldukça güvenli olmakla her zaman için eşyalar kontrol altında tutuluyor.

 

Ev Eşya Depolarımızda Güvenlik

Eşya güvenliğinin önem arz ettiği depolama hizmetimizde her türlü eşya sorunsuz saklanabilmektedir. Özel paketleme, yükleme ve teslimat seçenekleriyle istediğiniz süre zarfında eşyalarınız muhafaza edilmektedir. Güvenlik kamerası ve güvenlik görevlisi sayesinde deponun güvenliği maksimum seviyede sağlanmaktadır. Güvenlik kamera sistemi sayesinde anlık olarak güvenlik sağlanıyor ve binanın dört bir yanı her zaman için korunuyor. Depolarımızda her hangi bir asayiş problemi yaşanmıyor ve bu gibi konularda deneyimli güvenlik elemanlarımız gerekli önlemleri alıyor.
 

Ev Eşya Depolama Hizmeti Ve Profesyonel Çözüm

 

Eşyaların sıradan yerlerde saklanması durumunda rutubet ve benzeri sorunlar oluşur. Fareler ve haşereler eşyalara zarar verir ve eşyalar deforme olur. Bu nedenle profesyonel bir çözüm gerekir. 
Yüksek kira ödemeden veya sağlıksız ortamlarda eşya depolamaya gerek kalmadan özel eşya depolama seçenekleri bu konuda etkili çözüm seçeneği sunuyor ve sorunu tam anlamı ile çözüyor. Ekibimizin hizmet verdiği depolarımızda evinize ait eşyalar sağlıklı bir şekilde korunuyor. Mobilyalar, halılar, değerli antika eşyalar, beyaz eşyalar, elektronik eşyalar ve diğer ev eşyaları bu kategoride özel depolama seçenekleriyle uzun süre depolarımızda saklanabilir.
Eşya depolama için işin ehli bir firma arıyorsanız müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz her zaman sizden gelen talepleri değerlendirerek eşyanın güvenli bir şekilde depolanması konusunda çözüm oluşturmaya devam ediyor. 
Eşyanın yapısına uygun şekilde gerçekleştirilen paketleme işlemi sayesinde eşyalar uzun süre depolarda sorunsuz saklanıyor. Nemlenme, tozlanma, rutubet veya çürüme gibi sorunlar yaşanmıyor. Firmamız bütün olasılıkları hesap ederek güvenli özel ev eşyası depolama seçeneği sunuyor.  

 

bottom of page