top of page
banner01.jpg
logo-1-1_mobile.png

Ofis Eşya Depolama

Özel eşya depolama seçenekleri, sıradan seçeneklere nazaran çok daha avantajlıdır. Nakliye kategorisinin bölümlerinden olan eşya depolama, süreli olmakla birlikte daha ekonomiktir. Özel eşyaların evde, iş yerinde, bodrumda veya çatıda depolanması uzun vadede birçok sorunu beraberinde getirir. 
Evde veya iş yerinde depolama yüksek kira ödeme problemi meydana getirir. Bodrum veya çatı gibi yerlerde eşyanın saklanması durumunda da eşya deforme olur. Çalınma riski de fazladır. Sıradan her hangi bir depoya eşyalar yüklendiğinde yine rutubet ve böceklenme gibi sorunlar oluşmaya başlar.

Ofis Eşya Depolama Programı

Özel eşyaların depolanması işleminde firmamız özel mekanlarda kişiye özel depolama seçeneği sunuyor. Bu hizmette eşyalar yerinden alınıyor paketleniyor ve depoya taşınıyor. Depoya gelen eşyalar buradaki çalışan tarafından kayda alınıyor. Kişiye özel depoya yerleştirilen eşyalar müşterinin istediği süre zarfında saklanabiliyor.
Günlük depolama ücreti ile depolama süresi çarpılır ve bu şekilde fiyat oluşturulur. Nakliye fiyatları, işçi fiyatları ve akaryakıt fiyatları nakliye hizmetini her zaman için etkilemiştir. Depo kiralama fiyatlarındaki değişiklikler de fiyatlandırmayı doğrudan etkileyen önemli konulardır.

Ofis Eşya Depolama Güvenli Çözüm


Pratik özellikleriyle dikkat çeken özel eşya depolama seçeneği, her eşya için en güvenli seçeneklerden biridir. Eşyanın istenilen süre zarfında sorunsuz bir şekilde depolanabilmesi için ekibimiz düzenli bir program geliştiriyor. Öncelikle yerinden eşyalar alınıyor ve paketleniyor. 
Taşıma işlemi esnasında eşyanın sarsıntıdan dolayı zarar görmemesi için dikkatli bir şekilde yük aracına yükleniyor. Yüklemede her zaman eşyanın genel özelliği dikkate alınıyor ve bu özelliğe uygun şekilde yükleme işlemi yapılıyor. Nakliye hizmetlerinde özel paketleme ve yükleme, eşyanın taşıma işlemi esnasında her hangi bir zarar görmemesi için önemlidir.

 

Eşya Depolama My Depo

Ofis Depolama Binamız

Adresten alınan eşyalar depoya taşınıyor ve depoda kişiye özel ayrılan bölüme kilitleniyor. Bu odacıklar güvenli olmakla birlikte rutubet ve benzeri etkenlere maruz kalmamaktadır. Ayrıca aşırı ısınma veya aşırı soğuma gibi sorunlar oluşmuyor. Kısacası depolama kategorisinde aradığınız güvenli ortam firmamızın depolama seçeneği ile çözüme kavuşturuluyor.

Binamız Güvenli

Taşıma işlemlerinde deneyim ve tecrübe önemlidir ve ekibimiz depolama konusunda da güncel yöntemleri tercih etmektedir. Depomuzda bütün eşyalar kayıt altında tutulmaktadır ve depolama süresi, adres, iletişim bilgileri ve ücret gibi konular da kayıt altındadır. Depolarımızda güvenlik sorunu yaşanmamaktadır ve günün her saatinde güvenlik kontrolü yapılmaktadır.

Acil Durum Programı

Güncel yöntemlerle gerçekleştirilen depolama hizmetimizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için özel depolama yöntemlerini tercih ediyoruz. Deprem veya sel gibi anlık meydana gelen afetlerde ‘acil durum programı’ devreye girmektedir. Bu programda öncelik eşyaların kurtarılmasıdır. 
Depolama hizmetinde eşyanın özellikleri önemli değildir. Ancak taşınması sorun olursa bu durumda fiyat yeniden değerlendirilir. Ayrıca ek bir hizmet talep edildiğinde de durum değişir.
 

Ofis Depolama Ekibimiz

Eşyaların saklanması her zaman için gerekli olan bir durum olabilir. Ekibimiz her türlü eşyayı yerinden alarak ve özel yöntemlerle depoya taşıyarak işe başlıyor. Eşyaların yerinden alınması, paketlenmesi ve yüklenmesi güvenli yöntemlere ihtiyaç duyan işlerdir. Bu işlerde deneyimli olmak ve işin ehli olmak hizmet kalitesi açısından önem arz eder. 
Firmamız da bu önemli konuyu dikkatli bir şekilde değerlendirerek işinde uzman olan elemanlara görev vermektedir. Ayrıca hizmet kalitesini artırmak için özel bir filo oluşturuyoruz. Ekibimizde herkes yapacağı işi dikkatli bir şekilde takip etmektedir.

Özel Depolama Yöntemi

Nakliye hizmetinin kollarından biri olan depolama hizmetinin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için özel yöntemlere ihtiyaç vardır. Bu kategoride ücretsiz nakliye hizmeti her zaman için ilk önemli madde olarak değerlendirilir. İkinci aşamada deponun güvenli olması, güvenlik önlemlerinin alınması ve olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi önemlidir. 
Eşyaların adresinden ücretsiz alınması, özel paketlenmesi ve özel depomuzda muhafaza edilmesi, ekip çalışması ile gerçekleşiyor. Depomuzdaki kayıt sistemi sayesinde her hangi bir karışıklık meydana gelmiyor.

bottom of page